Loading...

Справжні природні відтінки і шовковисто-матовий білий колір!

Ми створюємо покриття не тільки для захисту дерева від зовнішніх впливів, його візуальна складова важлива для нас не менше! Використовуючи кращі лакофарбові матеріали та дуже дорогу послідовну технологію їх нанесення, ми отримуємо результат при якому чудово видно неповторну текстуру і не втрачено відчуття від дотику до дерева !

 


1. Нанесення кольорового барвника на основі води і спирту.

2. Швидке сушіння поверхні.

3. Видалення ворсу.

4. Нанесення двокомпонентного поліуретанового грунту.

5. Звичайне сушіння поверхні.

6. Шліфування.

7. Нанесення двокомпонентного поліуретанового лаку.

8. Повільне сушіння поверхні.

9. Легке полірування


Ця непроста технологія нанесення покриття разом з високоякісними лакофарбовими матеріалами від одного з кращих у світі виробників, концерну "Sherwin-Williams", дозволяє нам не тільки зберегти природний малюнок волокон деревини, а й гідно захистити меблеві елементи від зовнішніх факторів. Збережена достатня стійкість до подряпин і навіть дуже сильні пошкодження легко піддаються реставрації !


Ми приділяємо максимум уваги якості зовнішнього вигляду всіх елементів. Навіть взірці кольорової гамми, які Вам обов’язково покажуть в будь-якому магазині, де ви плануєте придбати наші меблі – ми робимо дуже якісно ! До речі, будьте уважні, на них обов’язково повинен бути наш логотип !


    

    
   

Для нас ВАЖЛИВО абсолютно ВСЕ !


Наші вироби не тільки копіюють, але й підробляють !

Наша продукція, завдяки багатьом своїм перевагам, швидко завоювала ринок, чого не змогли не помітити недобросовісні виробники. З однієї сторони це означає що нам все вдалося, плагіат – це нагорода якої гідні тільки найкращі ! І для нас це величезне досягнення. Однак для Вас це ризик придбати не оригінал, тому в цій статті ми покажемо один з випадків виявлення підробки. Після ознайомлення Вам буде простіше купити саме нашу продукцію, не потрапивши на гачок до тих, хто не може бути самим собою і ще не втомився від невдалих спроб бути схожим на нас !

 Один з багатьох реальних випадків

В один звичайний день розчаровані люди присилають нам лист, кілька фото з відмітками про брак і невідповідності, і проханням допомогти розібратися в ситуації. Вони хотіли якісне дерев'яне ліжко з підйомним механізмом і в білому кольорі. В результаті їх вибір впав на ліжко нашого виробництва, і вже через кілька днів вони замовили в одному з інтернет магазинів ліжко «Селена-Аурі» в білому кольорі. Через деякий час ліжко до них приїхало. Коробки занесли в квартиру і почалось… Було виявлено дуже багато неприємних моментів, від дуже поганої і неправильної упаковки і неможливості коректної збірки, до білої фарби, яка залишалася на руках. Нижче ми покажемо кілька фото для порівняння.


ПІДРОБКА: Ізголів'я було запаковане в зібраному вигляді. Деталі обмотані стретч плівкою. На упаковці не було наклейок, написів, логотипів.

ОРИГІНАЛ: Наші ліжка запаковані в розібраному стані.* Ми не використовуємо стретч плівку. На картоні наш логотип, маркування верху тари та інші позначки.


ПІДРОБКА: Силові елементи підробки виготовлені з м'якої хвойної породи, це ненадійно і небезпечно. Отвори просвердлені хаотично і з помилками. Деталі різних розмірів, відступи також різні (на фото позначки зроблені покупцем).

ОРИГІНАЛ: Для силових елементів використовується міцна фанера товщиною 34мм. Всі деталі повинні бути симетричними, кріплення однаковими, муфти та шурупи вкручені правильно.


ПІДРОБКА: Стретч, хвоя, криві скоби в тримачах.

ОРИГІНАЛ: Кріплення для ламелей повинні бути тільки нашої власної конструкції, червоного кольору і з логотипом.** В кожному з них під одним кутом набито не більше трьох скоб.


ПІДРОБКА: Хвоя, деталі каркасу різного розміру, муфти замінено гвинтами з гайками.

ОРИГІНАЛ: Деталі каркасу з фанери товщиною 24мм і тільки правильних геометричних форм. Використані муфти.


ПІДРОБКА: Стретч плівка, деталі з хвої, тріщина, не зрізаний кут на нижній планці.

ОРИГІНАЛ: Жодних тріщин. Фанера товщиною 24мм. Зріз кута на каркасі трапеції обов’язковий.


ПІДРОБКА: Одної з деталей не вистачає.

ОРИГІНАЛ: Всі деталі в комплектації. Кути і кромки виконані акуратно і рівно.


ПІДРОБКА: Знову використана хвоя. Гвинт не підібраний відповідно до товщини каркасу. 1975 це швидше за все не рік, а міліметри J Зібрати каркас очевидно не вийде.

ОРИГІНАЛ: Всі деталі каркасу виготовлені з міцної якісної фанери товщиною 24мм, всі отвори і кріплення збігаються.


ПІДРОБКА: Муфти це не так просто, тому все замінили на гвинти з гайками. До того ж кількість гайок не відповідає кількості гвинтів.

ОРИГІНАЛ: В комплектації цієї моделі не повинно бути гайок !


* За винятком комодів і тумб "Вега", "Тесса" та ліжок "Дует", "Афіна".

** Деякі моделі випускалися з тримачами ламелей чорного кольору до 01.04.2015.

*** Не забувайте перед покупкою перевірити актуальність ліцензії продавця !


Тут Ви прочитаєте:

1. про клей і техпроцес, які ми використовуємо !

2. про масив та щит, чому вони такі виходять і чим вони відрізняються !

3. Про міф, що щит з відходів і про те, з чого не можна виготовляти силові конструкції в меблях !


КЛЕЙ

Клей, який ми використовуємо при виробництві ЩИТа і МАСИВу виготовляє для нас Німецький концерн "Jowat".

Він є провідним виробником клею для деревини в західній Європі ! В залежності від площі склеювання і від методу сушіння чи пресування ми використовуємо марки D2, D3 і D4. 


МАСИВ

Найголовніше, що потрібно запам’ятати, ми використовуємо в своїх меблях тільки одну і дуже тверду породу деревини – БУК. Отже, МАСИВ – цільноламельний матеріал, не варто плутати його зі звичайною дошкою! Елементи в ньому обов’язково склеєні тільки по довжині, без застосування технології торцевого зрощування. Масив гарний, досить стабільний, надійний, але за специфікою деревообробки - досить дорогий (див. нижче - техпроцес).


ЩИТ

Це ще більше високотехнологічний, але не цільноламельний метеріал, в якому різних розмірів елементи зрощені та склеєні між собою. Не менш гарний та ще більше стабільний, надійний, дешевший у виробництві, а тому більш доступний.


ТЕХПРОЦЕС:

Для початку про найперший продукт, який отримують з круглого лісу - дошки! Дошкою вважається вся деревина, до якої технологічно не застосовувалися операції зі склеювання. Чим більша ширина цього матеріалу, тим менше він стабільний. Згадайте тріщини в дерев'яних будинках або старі широкі полиці, дошки на підлозі і т.д. Дошка сильно реагує на перепади вологості і температури, дошку може покрутити, покоробити або просто порвати. Самі по собі, можуть з'являтися дрібні тріщини або нерівності. З дощок майже неможливо зробити тумбочку або комод, так як такої ширини деталь не доживе на виробництві навіть до упаковки. Дошка в принципі не рекомендується для виробництва меблевих елементів. Не сумлінні виробники свідомо редагують зображення своєї продукції, щоб наприклад царга здавалася на фото ширшою ніж є насправді, тому що царгу з дошки шириною 180мм, при потрібній для меблів товщині, зробити нереально, а з щита або склеєного масиву можливий будь-який каприз. У підсумку від них Ви отримуєте виріб, який чомусь виглядає не таким красивим і пропорційним яким Ви бачили його на фото. Невелике виключення з правил це хвойні породи, але вони занадто м'які для меблевого конструктиву, і це окрема історія. Отже, при переробці деревини для склейки, через обрізки сучків, пошкоджених місць, серцевини та іншого неліквіду, виникає багато рейки абсолютно різних розмірів по довжині. З більш довгих заготовок (від 1,5 м і більше) і склеюється масив. Решта ж заготовок зрощуються по довжині і склеюються в щит. Обидва матеріали вимагають до себе різного підходу на всіх етапах переробки. Хоч зі щитом роботи значно більше, все ж через загальну специфіку, масив в підсумку виходить дорожчим.


Що ж вибрати !?

Склеєні з БУКОВИХ заготовок, ЩИТ і МАСИВ вкрай мало схильні до коливань температури і вологості, і як Ви вже зрозуміли, обидва матеріали однаково надійні і мають абсолютно однакові якості. Це означає, що немає сенсу платити за МАСИВ більше через певні уявні технічні характеристики. Різниця в зовнішньому вигляді й тільки! Якщо ж Вам з певних причин не подобаються меблі з БУКОВОГО ЩИТа, купуйте їх в МАСИВі і будете задоволені.


МІФ про ВІДХОДИ !

- Кажуть, що меблевий щит склеюється з відходів, це правда?

- Не правда !

Детальніше відповідає наш спеціаліст з деревообробки:

Якщо підприємству потрібно наприклад 200 м3 ЩИТа, то воно повинно закупити приблизно 1000 м3 круглого лісу, після переробки якого і буде зроблена потрібна кількість щита, а решту справді можна назвати відходами, оскільки вони будуть використані для опалення сушильних камер в яких буде лежати 700 м3 обрізної дошки, яка розпилена з 1000 м3 круглого лісу на наступну партію 200 м3 щита ! Отже, 1 до 5 – от такі втрати об’єму круглого лісу при виробництві щита ! Висновок: меблевий ЩИТ – це високотехнологічний стабілізований листовий напівфабрикат, отриманий шляхом складної переробки і тільки із ділової деревини. І якщо хтось, називає його відходами, тоді те ж саме можна сказати і про дерева, що ростуть у лісі !


І на закінчення, це дуже ВАЖЛИВО !

Деякі виробники економлять на технології і зрощують дуже широкі елементи з більш коротких в довші деталі, набираючи при цьому тільки довжину без ширини, видаючи це за ЩИТ або МАСИВ, на жаль це не так, така технологія застосовується тільки для зрощування бруса з січенням не менше 40х40.

А в звичайних меблевих елементах це ДУЖЕ НЕ НАДІЙНО і ламається, як правило у місцях склеювання !

Нижче наведений приклад торцевого зрощення деталей без поздовжнього склеювання.


НЕ ДАЙТЕ ВВЕСТИ СЕБЕ в ОМАНУ !

Тільки меблі з правильного матеріалу варті Вашої уваги !


- Ви бачите кріплення ? Ні. А вони є !


Можна довго розповідати і багато писати про ці унікальні кріплення. І чому крім нас, в широкій практиці, вони ніким в Україні не використовуються! Ми ж обмежимося, на наш погляд, кількома найцікавішими моментами.


Отже по порядку:

 Проект "Естелла" створювався з нуля, всі рішення, креслення, дизайн моделей, технології і т.д. Загалом це означає, що не приймалися на роботу люди з "досвідом", оскільки норми, гости, поняття і підхід до виробництва вони виробили ще з часів СРСР. Саме тому у нас все не так як у інших, і ми в захваті від того, що ніхто з конкурентів не може зрозуміти, а навіщо це? А чому так? І можна ж було зробити все по-іншому і набагато простіше або дешевше.. Але ми простих шляхів не шукали, і зробили все так, як з нашої точки зору повинно бути, ми домоглися успіху не дивлячись на критику і сарказм з боку «досвідчених гуру» меблевої справи, про яких досі ніхто не знає. Технологію, яку ми впровадили для отримання невидимих ​​з'єднань широко використовують в США і саме їхніми фрезами робляться Т-подібні замки в ніжках. Виготовлення одного комплекту кріплень включає в себе 8 операцій і обходитися в 5-7 разів дорожче у виробництві, ніж будь-яке інше. Навіть у двоповерхову ліжку "ДУЕТ" ми відмовилися від гвинтів всюди, де тільки це було можливо, не на шкоду міцності !


Ви запитаєте - Чому ми не хотіли зробити простіше або дешевше?

Тому що:

1. Ми хотіли зробити хороші Меблі, а це означає - все повинно бути правильно і красиво, і ми думаємо, що далеко не всі люди в Україні тепер готові жити одним днем ​​і купувати не меблі, а некрасивий мотлох який прослужить лише декілька місяців!

2. Ми вважаємо, що на таких меблях як наші, не повинно бути видно - гвинтів, гайок, пластин та інших кріплень в принципі, це прерогатива дешевого одноразового виробу!

3. Нас би мучили нічні жахи про дерев'яні ліжка, які після складання виглядали б як вагони бронепоїзда ! До речі, є плагіат на наші ліжка "ДУЕТ" і "НОТА" і вони саме так і виглядають!

4. Це повністю виправдане, складне, недешеве, але якісне, надійне і сучасне рішення!


 

Кожен ПОКУПЕЦЬ і Торговий ПРЕДСТАВНИК
знайде тут інформацію про нашу систему ліцензій.


ЧАСТИНА 1. (для ПОКУПЦІВ)

Щомісяця в Україні знаходяться підприємства, керівники яких намагаються використовувати нашу популярність в своїх цілях ! Плагіат дизайну, назв, копії технологічних рішень, майже ідеальні копії моделей і просто грубі підробки та ін. Особливо яскраво на цьому фоні виділяються ті, хто каже, що нібито на фабриці "Естелла" Бук закінчився і завезли Вільху або Хвою ! Суцільний обман.. Все це приносить нашим покупцям чимало клопоту. Уявіть, що Ви зробили покупку, заплатили аванс, чекали цілий місяць, а приїхало не те! І починається.. Дзвінки в магазин, скандали, повернення, транспорт, нерви і т.д. А ці люди потім пишуть нам на сайт, шоковані, і виявляється, що вони купили не нашу продукцію, а незрозуміло чию і з чого! Але ми змогли знайти вирішення цієї проблеми, тепер у нас є система присвоєння ліцензій нашим торговим представникам. Однозначно, всі вони працюють з нами, чи з нашими дилерами вже якийсь час і здатні в свою чергу, вирішити будь-яку проблему, що виникла з Вашим замовленням. Наприклад, його невиправдану затримку, пошкодження при транспортуванні і т.д. Ризик купити підробку зменшується до нуля ! І хоча постійний моніторинг не є простою справою, запевняємо Вас, що ми докладаємо великих зусиль для підтримки і функціонування цього рішення !

І якщо Ви досі перебуваєте в пошуках якісних і недорогий дерев'яних меблів, то Ви знайшли, те що шукали - що Вам потрібно зробити далі - це перевірити номер ліцензії продавця або його сайт у нас, в розділі "Сервис". Адреса в рядку браузера повина виглядати тільки так - www.estella.ua/service

Якщо все гаразд, тоді Ви можете бути впевнені, що покупка не принесе у Вашу оселю розчарування! Пам'ятайте - спокусившись на низьку ціну за нашу продукцію і купивши її у продавця, який не має нашої ліцензії, Ви дуже ризикуєте!

Ми всіма силами і доступними методами піклуємося про Вас!


ЧАСТИНА 2. (для Торгових ПРЕДСТАВНИКІВ)

  Ми вирішили розробити метод який з максимальною ефективністю зміг би захистити покупців нашої продукції від підробок. Було не просто, але нам все вдалося! Була створена, розроблена і впроваджена єдина у своєму роді в Україні, система ліцензій з додатковими сервісами! Доступ та реєстрацію в ній можуть отримати тільки ті торгові представники, за якими немає ніяких порушень і яким ми довіряємо. Результат перед Вами!


 


Чим нам шкодять недобросовісні продавці? Нам, абсолютно нічим! ... Караван іде ! Але для покупців, які шукають і хочуть купити саме нашу продукцію, вони становлять небезпеку. Неоригінальність їхнього підходу ‒ це ніщо в порівнянні з грубими порушеннями технологій і застосування низької якості барвників і комплектуючих. Одні просто продають грубі і не якісні підробки під виглядом нашої торгової марки, інші повністю копіюють наш модельний ряд і придумують для них схожі назви, і не надаючи повну інформацію, маніпулюють нашими або іншими красивими картинками і розмовами. Треті, навпаки показують нашу продукцію, а продають людям свою, зовсім несхожу і не приймають претензій. Ліцензія - це захист, це впевненість покупця, це початок чесної конкуренції! У нас немає гідних конкурентів, є тільки послідовники, але і їм спасибі! Завдяки їм, наш проект постійно розвивається! Ми були першими в Україні, хто зміг створити і освоїти цей напрямок, і просто копіюючи нас ніхто не набереться досвіду, а значить і успіху ніхто не досягне, а ми дуже любимо цей проект, і наша продукція була і буде високої якості, а сервіс залишиться найкращим !


    Для отримання ліцензії Вам необхідно пройти процедуру реєстрації та прийняти онлайн угоду. Після цього у Вас з'явиться можливість отримання ліцензії, розміщення інформації про себе та доступ до нашого сервісу. Кожна ліцензія - має термін дії, унікальний номер і прив'язана конкретно до однієї торгової точки / складу / офісу або до інтернет -магазину.


Зверніть увагу, що у інших виробників, ліжка не завжди за замовчуванням укомплектовані каркасом з ламелями, завдяки цьому ціни можуть бути нижчими, а продавці часто про це повідомляють Вам вже після зробленої покупки і пропонують докупити каркас на металевій основі, тому що він не входить в комплект !


Наші вироби, абсолютно всі комплектуються одним з трьох варіантів каркасу з ламелями !


Отже - Ламелі. Їх ще називають Латофлекс або Лати. В Україні вкорінилась перша їх назва. Сам по собі цей виріб являє собою кілька шарів, склеєного під багатотонним пресом в дугоподібних пресформах шпону. Технологія та сама, що використовується при виробництві фанери, але в більшості випадків без перехресного накладення шпону по волокнах. Ми використовуємо тільки букові ламелі шириною 53мм і товщиною 8мм. Це ідеальне співвідношення міцності і еластичності.

Відстань між ламелями це окрема тема. Вимоги до них вже давно визначили виробники матраців. Купуючи ліжко, не забувайте про це, тому що при виникненні рекламацій на матрац, Вам можуть відмовити в гарантійному обслуговуванні. Вибір цієї опції для ліжка безпосередньо залежить від того, яким буде матрац. Наприклад, для матрацу з блоком пружин "Бонель" ширина між ламелями повинна бути близько 7 см. Для матрацу із звичайним блоком "Покет Спрінг" відстань між ламелями має бути близько 4см, ну і для матраців з дуже маленькими пружинками потрібно відстань 2-3см. У нашій продукції ми використовуємо декілька, відповідних для всіх моделей матраців, стандартних відстаней між ламелями, це: 2,5см, 4см, і 7см. Кількість їх при цьому природно змінюється, (див. таблицю вище) залежно від довжини спального місця - 190 і 200. А червоним кольором виділено кількість ламелей на одне спальне місце при різних параметрах !

І ще дещо!

На всіх наших ліжках встановлені кріплення для ламелей нашої власної запатентованої конструкції! Ми довго йшли до цього рішення і нам вдалося винайти цей елемент ще раз! Застосування такого рішення не дозволяє ламелям випадати з ламелетримачів , що в свою чергу, значно збільшує надійність каркасу.

Побачивши зростаючу кількість підробок, ми прийняли рішення виготовляти тримачі ламелей самостійно. Для більшої впізнаваності ми зробили їх червоного кольору і додали логотип на верхню частину. А щоб вставити ламель в гніздо потрібно профрезирувати в ній певної довжини паз, що в комплексі з вищенаведеними моментами створює серйозний інструмент захисту від підробок.

   Варіант 1 - Підліжкова шухляда з дерев'яними боковинами.

Варіант 2 - Підліжкова шухляда, в якій тільки фасад з дерева.


Позначення на картинках вище:

а - Повністю дерев'яні елементи, ЩИТ або МАСИВ в залежності від обраної Вами опції.

б - Елементи з ламінованої ДСП - 18мм.


Ящики рухаються завдяки встановленим знизу роликам - прямо по підлозі, ніяких направляючих та інших механізмів висування ми не використовуємо. Надійність комплектуючих і простота конструкції гарантують відсутність проблем з ними довгий час.

ВАЖЛИВО - Дно ящиків також виконано з ДСП 18мм, це дуже надійно! Воно витримає і велику вагу речей і невгамовну дитину, що туди застрибне :)


 

Дитячі будинки - це єдиний виняток у нашій політиці, з ними ми працюємо напряму і з максимальними знижками! А також запрошуємо всіх у кого є можливість і бажання фінансувати подібні програми, і необов'язково мова йде про покупку ліжок для них, багато хто з Вас займаються наприклад матрацами. Вони теж потрібні :) Логотипи учасників з описом ми розмістимо в цій статті. Просто повідомте нашого менеджера, якщо у Вас є таке бажання і ми згадаємо про це при першій нагоді.

Дуже ДЯКУЄМО за підтримку !