Loading...
Біле ліжко з під'йомним механізмом Селена Аурі!
Дивитись на YouTube

Біле ліжко з під'йомним механізмом Селена Аурі!

 Показать больше  Скрыть
Біле ліжко Венеція Люкс в інтер'єрі!
Дивитись на YouTube

Біле ліжко Венеція Люкс в інтер'єрі!

 Показать больше  Скрыть
Біле двоповерхове ліжко Дует в інтер'єрі!
Дивитись на YouTube

Біле двоповерхове ліжко Дует в інтер'єрі!

 Показать больше  Скрыть
ТДМ (Торгівельно Демонстраційний Модуль)
Дивитись на YouTube

ТДМ (Торгівельно Демонстраційний Модуль)

 Показать больше  Скрыть
Різка плазмою елемента ліжка Афіна
Дивитись на YouTube

Різка плазмою елемента ліжка Афіна

 Показать больше  Скрыть
Презентація модельного ряду - ЕСТЕЛЛА
Дивитись на YouTube

Презентація модельного ряду - ЕСТЕЛЛА

 Показать больше  Скрыть
Афіна - Творчий процесс !
Дивитись на YouTube

Афіна - Творчий процесс !

Естелла представляє ліжко «Афіна». Античний орнамент органічно вписаний в українське дерево. Золоті кольори у текстурі натурального бука. Цей пазл Ви можете легко скласти самі. Для цього Вам знадобиться лише хрестоподібна викрутка і півгодини часу. Меблі «Естелла» Ви впізнаєте вже за фірмовою упаковкою. Всі деталі загорнуті бережно, як посуд. Спочатку вставте одну деталь в іншу і з силою натисніть до упору. Таке, клиноподібне з’єднання частин дуже надійне, при цьому абсолютно невидиме – що є результатом професійного підходу. Якщо деталі прилягли недостатньо щільно, відрегулюйте викруткою довжину гвинтів і спробуйте знову. Периметр ліжка готовий. Важливо, що всі елементи ліжок «Естелла» виготовлені винятково з цільного дерева. Дістаньте з комплекту шурупи і два кутника. На поперечних елементах ліжка знайдіть уже готові отвори і прикрутіть кутники. Збираючи ліжко, уявляйте себе зодчим стародавнього храму Афіни - і робота піде ще цікавіше. Приєднайте шурупами ніжки до центральної планки. Далі поставте кінці планки на кутники і прикріпіть, використовуючи гвинти, шайби та гайки з комплекту. Невикористаними залишилися стоси дерев’яних планочок – ламелей. Напевно, Ви вже зауважили ряди червоних деталей на центральній і бічних планках – це унікальні тримачі для ламелей, захищенні патентом і позначені логотипом «Естелла». Фіксувати ламелі в них простіше і легше, а разом вони здатні витримати неабиякі навантаження. Якщо ламель заходить важкувато, вільною рукою злегка підніміть верхній край тримача. Успішна фіксація всіх ламелей означає, що божественне ліжко готове! Оцініть свою роботу і працю майстрів: як гармонійно поєднується в ліжку дерево і метал, краса і комфорт, дизайн і якість. У цьому і полягає мудрість Афіни. Вам залишилося приставити пару тумб з колекції «Тесса», обрати достойний матрац… і покликати богиню.

 Показать больше  Скрыть
Венеція Люкс - Творчий процесс !
Дивитись на YouTube

Венеція Люкс - Творчий процесс !

«Естелла» представляє «Венецію Люкс». Комфортабельне ліжко, з височенною спи-нкою, що нагадує вітрило. Його дизайн формували сучасні віяння і класичні течії. Це ліжко Ви зможете зібрати самотужки. Для цього Вам знадобиться лише хрестоподібна викрутка і 40 хвилин. Меблі «Естелла» Ви впізнаєте вже по фірмовій упаковці. Всі деталі загорнуті бережно, як венеціанське скло. Вставте одну деталь в іншу і з силою натисніть до упору. Таке, клиноподібне з’єднання частин надзвичайно надійне, при цьому абсолютно невидиме – це результат професійного підходу. Якщо деталі прилягли недостатньо щільно, відрегулюйте викруткою довжину гвинтів і спробуйте знову. Спочатку лаштуємо до ніжок елегантну «спинку», далі чіпляємо боковини і в останню чергу фасадну частину. Корпус ліжка готовий. Важливо, що всі елементи меблів «Естелла» виготовлені винятково з цільного дерева. Дістаньте з комплекту шурупи і два кутника. На поперечних елементах ліжка знайдіть уже готові отвори і прикрутіть кутники. Збираючи ліжко «Венеція Люкс», уявляйте безтурботну вечірню прогулянку по лабіринту каналів серед островів загадкового міста... Приєднайте шурупами ніжки до центральної планки. Далі поставте кінці планки на кутники і прикріпіть, використовуючи гвинти, шайби та гайки з комплекту. Невикористаними залишилися стоси дерев’яних планочок – ламелей. Напевно Ви вже зауважили ряди червоних деталей на центральній і бічних планках – це унікальні тримачі для ламелей, захищенні патентом і позначені логотипом «Естелла». Фіксувати ламелі в них простіше і легше, а разом вони здатні витримати неабиякі навантаження. Якщо ламель заходить тугувато, вільною рукою злегка підніміть верхній край тримача. Вдала фіксація всіх ламелей означає, що розкішне ліжко готове! Для Вашої зручності модель «Венеція-Люкс» доступна в усіх стандартних розмірах і різних кольорах. Пришвартуйте обабіч двійко тумб «Вега» - для зручності і гармонії. І нехай Вас гойдають кольорові хвилі снів під венеціанською маскою ночі.

 Показать больше  Скрыть
Діана - Творчий процесс !
Дивитись на YouTube

Діана - Творчий процесс !

«Естелла» представляє ліжко «Діана». Ще одна богиня серед ліжок і окраса всієї колекції. «Діана» - це гордість майстрів компанії і одночасно головна мішень плагіаторів. Втім досягти високої якості за доступну ціну вдалося лише авторам неповторного ліжка. У цьому Ви швидко переконаєтесь, самостійно зібравши цю топ-модель. Для цього Вам знадобиться лише хрестоподібна викрутка і година часу. Меблі «Естелла» легко впізнати вже по фірмовій упаковці. Всі деталі загорнуті бережно, як посуд. Вставте одну деталь в іншу і з силою натисніть до упору. Спочатку кріпимо до ніжок бильця спинки і фасаду, а потім поперечні елементи. Таке, клиноподібне з’єднання частин надзвичайно надійне, при цьому абсолютно невидиме – це результат професійного підходу. Якщо деталі прилягли недостатньо щільно, відрегулюйте викруткою довжину гвинтів і повторіть спробу. Корпус готовий. Важливо, що всі елементи ліжок «Естелла» виготовлені винятково з цільного дерева. Дістаньте з комплекту шурупи і два кутника. На поперечних елементах ліжка знайдіть уже готові отвори і прикрутіть кутники. Ім’я Діана перекладається як «богиня». У Стародавньому Римі її вважали покровителькою флори і фауни, мисливства і родючості. Отож Ви збираєте не просто ліжко, а справжній оберіг. Приєднайте шурупами ніжки до центральної планки. Далі поставте кінці планки на кутники і прикріпіть, використовуючи гвинти, шайби та гайки з комплекту. Невикористаними залишилися стоси дерев’яних планочок – ламелей. Напевно, Ви вже зауважили ряди червоних деталей на центральній і бічних планках – це унікальні тримачі для ламелей, захищенні патентом і позначені логотипом «Естелла». Фіксувати ламелі в них простіше і легше, а разом вони здатні витримати неабиякі навантаження. Якщо ламель заходить важкувато, вільною рукою злегка підніміть верхній край тримача. Вдала фіксація всіх ламелей означає, що ліжко готове! Ви можете оцінити плід власних зусиль у досконалій красі «Діани»!.. Ось ці чудові тумби «Вега» невипадково носять зіркові імена. Якщо «Діана» уособлює Місяць, то поруч знайдеться місце і для двох яскравих зірок. Тепер щовечора і щоранку Ви будете почуватися, немов на небі.

 Показать больше  Скрыть
Дует - Творчий процесс !
Дивитись на YouTube

Дует - Творчий процесс !

«Естелла» представляє дитяче ліжко «Дует». Ідеальне рішення для щасливої родини з двома малими дітьми або підлітками Щоб зібрати цей конструктор для дорослих, батькам згодиться хрестоподібна викрутка, гумовий молоток і до півтори години вільного часу. Тому малечі не доведеться довго чекати чудо-ліжка. Меблі «Естелла» легко впізнати вже по фірмовій упаковці. Всі деталі загорнуті дбайливо, мов ялинкові прикраси. Обережно дістаньте всі елементи ліжка. Щоб полегшити Вам задачу, бічні сторони і драбина укомплектовані вже в готовому вигляді. Шість коротших болтів покладіть біля драбини, а довші беріть для стягування планок. Зверніть увагу: усі елементи ліжка виготовлені з цільного бука і позбавлені гострих кутів, тому модель така приємна на дотик і одночасно стійка до навантажень. Дует стяжних та шкантових з’єднань безпечний для рук, не чіплятиме одяг, до того ж міцний. Починайте збирати зі «спинки» – ця сторона пристане до стіни. Планки між боковими частинами ліжка лаштуємо в порядку: від нижньої – до верхньої. Погляньте на отвори: середній призначений для болта, а два крайніх – для шкантів. Спершу шкантуємо деталі на підлозі, сміливо пускаючи в хід молоток. Вже збиту конструкцію ставте на ніжки і стягуємо планки болтами і гайками. Ключ із комплекту Вам у поміч. На черзі лицева сторона ліжка. Спочатку прикріпіть головну планку «першого» поверху, потім – таку ж на «другому». До них чіпляється драбина. В цю мить Ви схожі на акторський дует біля гігантського вертепу. Затримайте на хвильку цей стан, і казки, мрії та сновидіння наповнять дитяче ліжко… Установка драбини доступна у двох положеннях: зліва і справа – виберіть зручніше для Вас. При бажанні її можна переставити. Далі приладнайте верхні бильця. Для Вашого спокою і безпеки дітлахів майстри «Естелла» підготували ще один сюрприз. Додаткові планки убезпечать дітлахів нагорі, а внизу відгородять від холодних стін. Наостанок розв’яжіть стоси дерев’яних планочок – ламелей. Ви вже зауважили ряди червоних деталей уздовж бічних планок? Це унікальні тримачі для ламелей, захищенні патентом і позначені логотипом «Естелла». Фіксувати ламелі в них простіше і легше, а разом вони здатні витримати неабиякі навантаження. Якщо ламель заходить важко, вільною рукою злегка підніміть кутик тримача. Спочатку «заламелюйте» другий поверх ліжка, потім – перший. Довершіть композицію дуетом фірмових шухляд «Естелла», парою матраців і кличте дітей! Сьогодні у них будуть сни: солодкі, як мед, і міцні, як букові меблі.

 Показать больше  Скрыть
Нота Плюс - Творчий процесс !
Дивитись на YouTube

Нота Плюс - Творчий процесс !

 Показать больше  Скрыть
Рената - Творчий процесс !!
Дивитись на YouTube

Рената - Творчий процесс !

«Естелла» представляє ліжко «Рената». Це перше ліжко з міцного бука, зроблене в Україні. Майстри поєднали в ньому надійність за доступну ціну, геніальну простоту і власний стиль. Ці складові Ви зможете легко поєднати самі. Для цього Вам знадобиться лише хрестоподібна викрутка і півгодини часу. Меблі «Естелла» Ви впізнаєте вже по фірмовій упаковці. Всі деталі загорнуті бережно, як кришталь. Вставте одну деталь в іншу і з силою натисніть до упору. Спочатку кріпимо до ніжок три бильця, потім - поперечні елементи і фасадну планку. Таке, клиноподібне з’єднання частин дуже надійне, при цьому абсолютно невидиме – що є результатом професійного підходу. Якщо деталі прилягли недостатньо щільно, відрегулюйте викруткою довжину гвинтів і спробуйте знову. Периметр ліжка готовий. Важливо, що всі елементи ліжок «Естелла» виготовлені винятково з цільного дерева. Дістаньте з комплекту шурупи і два кутника. На поперечних елементах ліжка знайдіть уже готові отвори і прикрутіть кутники. Ім’я Рената походить від «ренесанс». Збираючи цю модель, Ви наповнюєте оселю свіжістю і новизною. Отож, приєднайте шурупами ніжки до центральної планки. Далі поставте кінці планки на кутники і скріпіть їх, за допомогою гвинтів, шайб та гайок із комплекту. Невикористаними залишилися штабелі дерев’яних планочок – ламелей. Чи зауважили Ви червоні шеренги деталей по центральній і бічних планках? Це унікальні тримачі для ламелей, захищенні патентом і позначені логотипом «Естелла». Фіксувати ламелі в них простіше і легше, а разом вони здатні витримати неабиякі навантаження. Якщо ламель заходить важкувато, вільною рукою злегка підніміть верхній край тримача. Вдала фіксація всіх ламелей означає, що ліжко готове! А щоб «Рената» ще більше радувала око, поставте обабіч ліжка тумби «Тесса». Майстри «Естелла» подбали, щоб меблі ідеально пасували одне одному і стали опорою Вашого комфорту. Оберіть матрац на свій смак і насолоджуйтесь ренесансом у Вашій спальні.

 Показать больше  Скрыть
Селена Аурі - Творчий процесс !
Дивитись на YouTube

Селена Аурі - Творчий процесс !

«Естелла» представляє ліжко «Селена Аурі». Це перше, недороге і повністю дерев’яне ліжко серійного виробництва, оснащене підйомним механізмом. Попри технологічні трюки, зібрати ці меблі зможе кожен. Щоправда, з помічником. Приготуйте гайковий ключ на 10, хрестоподібну викрутку і виділіть годину часу. Меблі «Естелла» Ви впізнаєте вже по фірмовій упаковці. Всі деталі дбайливо загорнуті, як посуд. Спершу витягніть всі елементи каркасу. Його зручніше лаштувати у перевернутому вигляді. Наполовину зібрані блоки Ви запросто з’єднаєте між собою, узявши болти, шайби і ключ. Зібравши периметр каркасу, поперечний і поздовжній елементи, не забудьте прикрутити єдину ніжку. Останнім на каркас кріпиться підйомний механізм. Тепер збираємо корпус – усі деталі для нього «Естелла» виготовила з цільного бука. Вставте одну деталь в іншу і натисніть сильно, до упору. Таке, клиноподібне з’єднання частин дуже надійне, при цьому абсолютно невидиме – що є результатом професійного підходу. Якщо деталі зійшлись не щільно, викруткою відрегулюйте довжину гвинтів і спробуйте знов. Починайте збирати ліжко зі «спинки». До ніжок кріпимо по черзі бильця, потім - боковини, на які чіпляємо передні ніжки. Наприкінці садимо на болти фасадну планку. Не намагайтесь наодинці затягти каркас на готовий корпус. Саме час покликати помічника. В чотири руки Ви легко складете ці масивні частини ліжка. Прикріпіть механізм – цього разу до корпуса. Далі, попередньо піднявши каркас, прикрутіть до підйомної системи газові амортизатори. Поки каркас зависає в повітрі, зручно «постелити» ліжкове дно. Білі листи між собою зчіпляємо Н-профілем. Щоб у ліжку запрацював підйомний механізм, потрібно опустити каркас. Але в перший раз це задача не з простих, бо від усіх вимагає серйозних зусиль і зосередження. Пильно огляньте ліжко на наявність перешкод і, якщо все гаразд, приступайте. З обох боків, одночасно, плавно, але сильно натисніть на каркас. І налягайте, аж поки газові амортизатори розблокуються. Це й означатиме успішний запуск системи. Невикористаними залишилися стоси дерев’яних планочок – ламелей. Напевно Ви зауважили ряди червоних деталей уздовж каркаса – це унікальні тримачі для ламелей, захищенні патентом і позначені логотипом «Естелла». Фіксувати ламелі в них простіше і легше, а разом вони здатні витримати неабиякі навантаження. Якщо ламель заходить важкувато, заледве відігніть кутик тримача… Зібравши власноруч цей шедевр, опиняєшся у блискучій Аурі Селени, грецької богині Місяця. Два супутника – тумби «Вега» - додадуть їй неймовірної сили та краси. Ліжко, що відкриває тайни і навчить відчувати внутрішній «підйом».

 Показать больше  Скрыть
Титан - Творчий процесс !
Дивитись на YouTube

Титан - Творчий процесс !

«Естелла» представляє ліжко «Титан». Оригінальна, строга і міцна модель гармонійно впишеться в будь-який сучасний інтер’єр. Зручний нахил спинки робить «Титан» комфортним не лише для сну, а й для читання або роботи з ноутбуком. Зібрати це ліжко самостійно не вимагає титанічних зусиль. Для цього Вам потрібна лише хрестоподібна викрутка і півгодини часу. Меблі «Естелла» Ви впізнаєте вже по фірмовій упаковці. Всі деталі загорнуті бережно, як кришталь. Вставте одну деталь в іншу і з силою натисніть до упору. Спочатку на ніжки чіпляємо панель узголів’я – вона має дві пари зовнішніх отворів, потім – поперечні елементи і насамкінець – фасадну частину. Таке, клиноподібне з’єднання частин надзвичайно надійне, при цьому абсолютно невидиме – це результат професійного підходу. Якщо деталі прилягли недостатньо щільно, відрегулюйте викруткою довжину гвинтів і спробуйте знову. Корпус ліжка готовий. Важливо, що всі елементи меблів «Естелла» виготовлені винятково з цільного дерева. Тепер лаштуємо спинку. Спершу до неї гвинтами кріпимо стійки. Далі за допомогою гвинтів, гайок і ключа з комплекту прикручуємо спинку до корпусу ліжка. Міфічні Титани відзначалися величчю, надприродною силою і твердою вдачею. Для сучасних меблів такі риси – вигідні ознаки стилю. Дістаньте з комплекту шурупи і два кутника. На поперечних елементах ліжка знайдіть уже готові отвори і прикрутіть кутники. Приєднайте шурупами ніжки до центральної планки. Далі поставте кінці планки на кутники і прикріпіть, використовуючи гвинти, шайби та гайки з комплекту. Невикористаними залишилися стоси дерев’яних планочок – ламелей. Напевно Ви вже зауважили ряди червоних деталей на центральній і бічних планках – це унікальні тримачі для ламелей, захищенні патентом і позначені логотипом «Естелла». Фіксувати ламелі в них простіше і легше, а разом вони здатні витримати неабиякі навантаження. Якщо ламель заходить важкувато, вільною рукою злегка підніміть верхній край тримача. Вдала фіксація всіх ламелей означає, що величне ліжко готове! Щоночі брат Атлант триматиме над Вами чисте небо, а брат Прометей зігріватиме спальню. Наостанок поставте на сторожі Вашого сну дві тумби «Тесса»… і спіть спокійно.

 Показать больше  Скрыть
Складанння ліжка Афіна (TimeLapse)
Дивитись на YouTube

Складанння ліжка Афіна (TimeLapse)

 Показать больше  Скрыть
Складання ліжка Венеція Люкс (TimeLapse)
Дивитись на YouTube

Складання ліжка Венеція Люкс (TimeLapse)

 Показать больше  Скрыть
Складання ліжка Діана (TimeLapse)
Дивитись на YouTube

Складання ліжка Діана (TimeLapse)

 Показать больше  Скрыть
Складання ліжка Дует (TimeLapse)
Дивитись на YouTube

Складання ліжка Дует (TimeLapse)

 Показать больше  Скрыть
Складання ліжка Нота Плюс (TimeLapse)
Дивитись на YouTube

Складання ліжка Нота Плюс (TimeLapse)

 Показать больше  Скрыть
Складання ліжка Рената (TimeLapse)
Дивитись на YouTube

Складання ліжка Рената (TimeLapse)

 Показать больше  Скрыть
Складання ліжка Селена Аурі (TimeLapse)
Дивитись на YouTube

Складання ліжка Селена Аурі (TimeLapse)

 Показать больше  Скрыть
Складання ліжка Титан (TimeLapse)
Дивитись на YouTube

Складання ліжка Титан (TimeLapse)

 Показать больше  Скрыть
Ліжко - Афіна ! (офіційний промо- кліп)
Дивитись на YouTube

Ліжко - Афіна ! (офіційний промо- кліп)

 Показать больше  Скрыть
Ліжко - Венеція Люкс ! (офіційний промо-кліп)
Дивитись на YouTube

Ліжко - Венеція Люкс ! (офіційний промо-кліп)

 Показать больше  Скрыть
Ліжко - Діана ! (офіційний промо- кліп)
Дивитись на YouTube

Ліжко - Діана ! (офіційний промо- кліп)

 Показать больше  Скрыть
Ліжко - Дует ! (офіційний промо-кліп)
Дивитись на YouTube

Ліжко - Дует ! (офіційний промо-кліп)

 Показать больше  Скрыть
Ліжко - Нота Плюс ! (офіційний промо-кліп)
Дивитись на YouTube

Ліжко - Нота Плюс ! (офіційний промо-кліп)

 Показать больше  Скрыть
Ліжко - Рената ! (офіційний промо-кліп)
Дивитись на YouTube

Ліжко - Рената ! (офіційний промо-кліп)

 Показать больше  Скрыть
Ліжко - Селена Аурі ! (офіційний промо-кліп)
Дивитись на YouTube

Ліжко - Селена Аурі ! (офіційний промо-кліп)

 Показать больше  Скрыть
Ліжко - Титан ! (офіційний промо-кліп)
Дивитись на YouTube

Ліжко - Титан ! (офіційний промо-кліп)

 Показать больше  Скрыть