Loading...
Чи є ВІДЕО, і де його можна подивитися ?

Звичайно є !

Ознайомитись із ним можно на нашому сайті у розділі Галерея.

Також багато відеороликів вже зняли і виклали в YouTube наші клієнти, їх можна побачити тут

Приємного перегляду !

Як не придбати ПІДРОБКУ ?

Копій і підробок на нашу продукцію дійсно дуже багато, проте відрізнити  одну від іншої не важко. Багато технологічних рішень і складових в наших меблях може дозволити собі тільки потужний виробник і тільки добре підготувавшись, а багато з них стараються не ризикувати своєю репутацією. Однак питання дуже актуальне і ми детально написали про це в розділі Інформація в статті – Увага ПІДРОБКА ! І головне – не забувайте перевіряти ліцензію продавця !

Є інтернет магазини, які продають Вашу продукцію, але Вашої ліцензії не мають, це як ?

Варіантів багато, але всі вони сходяться до одного – нам немає сенсу це пояснювати, а Вам немає сенсу це з'ясовувати ! Обирайте тільки тих кому довіряєте ! Наявність у продавця нашої ліцензії підтверджує що відносини у нас з цим продавцем є і ризики скорочуються до мінімуму. Її відсутність швидше за все говорить про протилежне.

Як придбати ?

Ви ж зараз в інтернеті !? Тоді звичайно в одному з меблевих інтернет магазинів ! Майже всі вони продають нашу продукцію. До того ж у багатьох з них є виставкові зали і приємний та не нав’язливий сервіс, а також багато різних додаткових приємних опцій, таких наприклад як доставка, якісне складання, замовлення без повної передоплати, подарунки, акції, знижки на комплекти (ліжко+матрас) і т.д. Не забудьте перевірити чи у вибраного Вами магазину є наша ліцензія.

Чому я не можу придбати меблі саме у Вас ?

Політика компанії не дозволяє нам працювати в роздріб по Україні. Придбати ліжко напряму у нас Ви можете тільки в м.Львові в нашому офісі. Принципово ? Приїжджайте, у нас гарне місто !

Де можна реально побачити Вашу продукцію ?

В нашому рідному місті (Львів) у нас є власна виставка всіх наших моделей. В інших містах на жаль ми не можемо рекомендувати когось конкретно(і знову політика компанії). Але наша продукція представлена у всіх містах України, майже у всіх великих меблевих магазинах і торгових центрах. Якщо полюбляєте ходити по магазинах, Ви обов’язково її знайдете ! Якщо ні, шукайте інтернет магазини в яких є свої виставкові площі для роздрібної торгівлі, перевіряйте наявність ліцензії і вирушайте до них подивитися !

З якого дерева Ваші меблі ?

Ми використовуємо тільки одну, тверду дуже щільну породу деревини – БУК. Вона володіє всіма потрібними для меблів параметрами і водночас гарним різноманіттям текстур. Ми ділимо її на 2 категорії - Щит і Масив. Детальніше Ви можете ознайомитися в розділі Інформація, в однойменній статті. Побачите нашу продукцію не з БУКу, знайте – це ПІДРОБКА !

Ціни на Вашу продукцію в різних продавців іноді суттєво відрізняються, чому ?

Не вірте в знижкі на нашу продукцію ! Ціни можуть бути тільки вищими, ніж у нашому прайсі та це в свою чергу пов'язано з доставкою продукції від нас у різні регіони. Однозначно не варто довіряти заниженими цінами. У кращому випадку Вас просто введуть в оману, що може виявитись дещо пізніше, наприклад після того, як Ви оформите замовлення і заспокоїтеся, Вам зателефонують і скажуть, що сталася помилка і потрібно доплатити, або Ви щось неправильно зрозуміли, не побачили дрібний шрифт і т.д. У гіршому випадку Вам можуть спробувати продати зовсім іншу модель схожу ззовні або просто підробку. Всі ми знаємо, що дива трапляються дуже рідко і тривають недовго, а в разі невдачі настрій може бути зіпсовано дуже надовго! І не забувайте про перевірку номера ліцензії. Якщо раптом Ви виявите інтернет магазин із заниженими цінами і з діючою ліцензією - повідомте нам, його ліцензія буде деактивовано в цей же день !

Чи можна доплатити за термінове замовлення ?

Технічно це реально, але обов'язково надайте продавцеві повну інформацію про термінове замовлення, вони створять запит нашим менеджерам і дадуть відповідь Вам вже на наступний день. У плановій роботі у нас завжди є продукція, яку ми виробляємо для складської програми. У разі позитивної відповіді на Ваш запит, доплата за терміновість складе 30% від вартості замовлення, а термін виготовлення складе від 3 до 7 днів.

Чи зможу я зібрати ліжко самостійно ?

Це абсолютно не складно тому звичайно зможете ! Проте в кожному меблевому елементі є нюанси на які досвідченому майстрові знадобляться хвилини, а Вам можливо доведеться затратити більше часу, що навряд чи добре вплине на Ваш настрій. Тому якщо Ви не дуже любите конструктори, то не варто нервувати, заплатіть за збірку! Якщо ж Вам це до душі і Ви любите потримати в руках інструмент - збирайте самостійно! Якщо при складанні у Вас виникнуть ідеї,  якими Ви захочете поділиться, напишіть нам. Тільки завдяки Вашим відгукам ми зможемо досягти досконалості

Які у Вас терміни виготовлення ?

Терміни виготовлення - від 14 до 24 днів ! Крім цього ми завжди тримаємо достатній асортимент продукції на складі. У нас в наявності завжди багато позицій ! Але якщо Ви дуже поспішаєте, і у нас на складі все-таки немає того, що Вам потрібно і всім,  кого Ви знайшли в інтернеті, Ви вже зателефонували, тоді можливо Вам варто скористатися "Терміновим замовленням" !?

На фото ліжок, на багатьох деталях, видно перепади кольорів, це нормально ?

Якщо Вас це бентежить - згадайте, що дерево це не пластмаса і не ламінат. Текстуру і колір воно "надрукувало" собі, поки росло! Немає двох однакових візерунків, як і немає двох однакових дерев у лісі. Вкраплення більш щільних шарів деревини, які не так вбирають барвник, як більш пухкі, можуть виглядати світлішими. І це тільки підтверджує, що ми використовуємо дорогу технологію фарбування, намагаючись зберегти вигляд справжнього дерева. Наші вироби сертифіковані згідно ДСТУ 19917-93 в ньому йдеться - ... ліжко з натурального дерева допускає наявність сучків. Ми за багатьма параметрами переверщуємо цей стандарт! Так чи інакше обов'язково зверніть ще увагу на наші вироби з масиву, вони дещо дорожчі, але і виглядають трохи по-іншому. Детальніше про захисне покриття Ви можете прочитати в статті "Технологія фарбування" в розділі "Інфо".

Як щодо нестандартних замовлень ?

В основному ми працюємо тільки з нашим модельним рядом і нестандартних замовлень не беремо. Винятком є тільки об'ємні (не менше 50 шт.) замовлення, створені на базі наших моделей з невеликими змінами.